MATA MASUJĄCA NEFRYTOWA

Masaż SHIATSU

Masaż cieplny

Masaż wibracyjny

Masaż rolkami

Masaż punktowy

MULTICOOKER

  • funkcja gotowania

  • garnek miksera ze stali szlachetnej

  • nakładka do gotowania na parze

  • zintegrowana waga kuchenna

  • książka kucharska z przepisami

4 990 ZŁ

MULTICOOKER

Multicooker to niezwykle łatwe w użyciu urządzenie, które potrafi zastąpić dużą ilość sprzętów kuchennych, m.in kuchenkę, piekarnik, mikrofalówkę, maszynę do chleba, frytkownicę, urządzenie do fondue czy parowar.

Wielofunkcyjność urządzenia sprawia, że multicooker znajdzie zastosowanie niemalże w każdym domu. Ten wielofunkcyjny robot kuchenny będzie prawdziwą gratką dla fanów gotowania – zarówno zaawansowanych wirtuozów sztuki kulinarnej, jak i tych początkujących amatorów domowej kuchni. Docenią go także wszystkie osoby, które nie mają czasu na długie gotowanie posiłków, oraz te dbające o zdrowie i sylwetkę.

Nawet jeśli dysponujesz w pełni wyposażoną kuchnią, jest bardzo prawdopodobne, że częściej zdecydujesz się na użycie multicookera niż kuchenki czy piekarnika. Jeśli jednak preferujesz tradycyjny sposób gotowania, multicooker przyda się do przechowywania żywności – kombiwary, wyposażone w funkcję utrzymywania ciepła, pozwalają na spożywanie pełnowartościowego posiłku o różnych porach dnia – potrawy znajdujące się w multicookerze zachowują smak, aromat oraz wszystkie wartości odżywcze nawet do 24 godzin.

Multicooker to także idealne rozwiązanie dla posiadaczy niedużych mieszkań z aneksem kuchennym. Zajmuje bardzo mało miejsca, a pozwala na przygotowanie posiłku nawet dla 6-8 osób.

Multicookery, dzięki funkcji gotowania na parze, pozwalają na przygotowanie zdrowych i niskokalorycznych potraw. Żywność przygotowywana w całkowicie zamkniętym środowisku gotuje się szybko, zużywając przy tym minimalną ilość wody – to wszystko sprawia, że witaminy i minerały nie rozpuszczają się w wodzie.

Kolejną zaletą multicookera jest ograniczenie zapachów oraz pary podczas gotowania, dzięki czemu każda kuchnia pozostanie bez skazy. Ponadto urządzenia te zaprojektowane są w sposób ułatwiający ich mycie i czyszczenie. Gotowanie w kombiwarze pozwala także na zaoszczędzenie energii elektrycznej – niektóre, najbardziej wydajne modele multicookerów pozwalają zaoszczędzić do 70% energii w porównaniu z gotowaniem na tradycyjnej kuchence elektrycznej. Dzięki swoim wymiarom i kompaktowej konstrukcji multicooker jest łatwy i wygodny do przenoszenia, a także może być przechowywany w dowolnym miejscu.

cena: 4 990 zł