MATA MASUJĄCA NEFRYTOWA

Masaż SHIATSU

Masaż cieplny

Masaż wibracyjny

Masaż rolkami

Masaż punktowy

WYCISKARKAWOLNOOBROTOWA

  • system wolnoobrotowego wyciskania

  • wysokiej klasy silnik indukcyjny

  • nowoczesny panel dotykowy

  • system automatycznego czyszczenia

  • łatwa, intuicyjna obsługa

  • korek niekapek

  • włoski design

  • przyssawki antypoślizgowe

3990 zł
wycisk1.png

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA 

Najlepsza technologia wyciskania soków.

Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw marki  Bio Juice™  to owoc wieloletniej pracy włoskich projektantów i dietetyków, którym udało się stworzyć technologię najlepszego wyciskania soków. Świeżo wyciskane soki to ekspresowy rodzaj transportu dla żywych enzymów witamin oraz minerałów które już w ciągu 15 minut od wypicia znajdują się w Twoim krwiobiegu. Od tego momentu Twój organizm zaczyna używać zawartych w soku cennych substancji jako budulca dla odtworzenia nowych zdrowych komórek.​

Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw marki Bio Juice™, dla Państwa wygody została wyposażona w duży otwór wsadowy o średnicy 85 mm, mogący pomieścić całe jabłko czy pomarańczę. Od dziś nie musicie już Państwo tracić czasu na pracochłonne przygotowanie produktów do wyciskania. Otrzymacie Państwo pyszny i zdrowy sok w zaledwie kilka minut.​

Sercem wyciskarki wolnoobrotowej Bio Juice™jest unikatowy, wydłużony wałek ślimakowy, będący wynikiem wieloletniej pracy inżynierów. Został opracowany w taki sposób, by wycisnąć sok z każdego rodzaju owoców czy warzyw do ostatniej kropli. Dowodem sukcesu, jaki udało się osiągnąć jest niemalże sucha pulpa, powstająca podczas wyciskania.

Wyciskanie soku jeszcze nigdy nie było tak skuteczne.

Wyciskarka wolnoobrotowa Bio Juice™  dla Państwa wygody została wyposażona w korek niekapek. Dzięki temu nie stracicie Państwo ani kropli pysznego, świeżego soku.

W zestawie wraz z wyciskarką Bio Juice™  otrzymujecie Państwo zestaw sit umożliwiających przygotowanie soków o dowolnej gęstości, zaup czy nawet lodów.

Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców i warzyw marki Bio Juice™ została wyposażona w szeroki wylot pulpy. Dzięki temu pulpa wydostaje się bez kłopotu nawet przy wyciskaniu produktów włóknistych a czyszczenie nigdy jeszcze nie było tak proste. Wystarczy strumień wody by skutecznie oczyścić urządzenie.

cena: 3990 zł
wyciskarka_edytowane
WYCISKARKA
WYCISKARKA
WYCISKARKA